APC Replacement Battery Cartridge #174 pro SRTG8KXLI, SRTG10KXLI
Parametre
Názov Hodnota
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
2. Použití baterií jiného výrobce zruší platnost pravidel pro ochranu zařízení společnosti APC.
3. Společnost APC poskytuje na každou náhradní baterii 2letou záruku.
Stránky o produkte:
https://www.apc.com/cz/cs/product/APCRBC174/apc-replacement-battery-cartridge-174/
Súvisiace produkty
Kód   Názov Cena bez DPH Cena s DPH Sklad
APC Smart-UPS SRTG 10kVA(10kW) 230V 6U 6 348.08 € 7 808.14 €
Nie
305721
Nie
305723
APC Smart-UPS SRTG 8kVA (8kW) 230V 6U 5 222.75 € 6 423.98 €
Súvisiace produkty
APC Smart-UPS SRTG 10kVA(10kW) 230V 6U (kód: 305724)
APC Smart-UPS SRTG 10kVA(10kW) 230V 6U
SKLADOM :  Nie
APC Smart-UPS RT Battery Pack 192V, rackmount, 3U, pro SRTG 5-10kVA, bez kolejnic (kód: 305721)
SRTG192XLBP4: APC Smart-UPS RT 192V 5Ah Battery Pack (32 pcs x 12V/5Ah) Maximální počet externích bateriových modulů 4 Maximální výška 13cm Maximální šířka 44.0cm Maximální hloubka 68,3cm Čistá hmotnost 91.0kg Hmotnost při dodání 122.4kg v
APC Smart-UPS RT Battery Pack 192V, rackmount, 3U, pro SRTG 5-10kVA, bez kolejnic
SKLADOM :  Nie
APC Smart-UPS SRTG 8kVA (8kW) 230V 6U (kód: 305723)
APC Smart-UPS SRTG 8kVA (8kW) 230V 6U