CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 1200VA/720W, české zásuvky
PODĽA KATEGÓRIE: Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany / Záložné zdroje (UPS)
PODĽA VÝROBCU: CyberPower / Value Pro serie
Status V cenníku
Kód: 309392
Part No.: VP1200ELCD-FR
EAN Kód: 4712856274899
Výrobca:
CyberPower , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
EPO vypínač (UPS):  Ne
GPSR:  CyberPower Systems B.V.;Flight Forum 3545,5657DW,Eindhoven,Holandsko;cyberpower@complet.cz
Komunikačný port RS-232 (UPS):  Ano
Komunikačný port USB (UPS):  Ano
LCD stavový displej (UPS):  Ano
Možnosť redundancie (UPS):  Ne
Počet fáz vstup/výstup (UPS):  1:1
Prepäťová ochrana RJ11 alebo RJ45 (UPS):  Ano
Prevedenie (UPS):  Volně stojící
Pridanie ďaľších batériových modulov (UPS):  Ne
SNMP/HTTP management (UPS):  Ne
Technológia (UPS):  Line Interactive (AVR)
Typ baterie (UPS):  Olověná
Účel použitia (UPS):  Desktop
Užívateľsky meniteľné batérie (UPS):  Ano
Výkon VA (UPS):  1001-1500
Výrobca (UPS):  CyberPower
Výstupná svorkovnica (UPS):  Ne
Výstupné zásuvky - C13 (UPS):  Ne
Výstupné zásuvky - C19 (UPS):  Ne
Výstupné zásuvky - SK/Euro (UPS):  Ano
Zásuvka/y len s prepäťovou ochranou (UPS):  Ne
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Vlastnosti
   UPS s topologií line-interactive
   Technologie pro úsporu energie
   Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
   Automatická regulace napětí (AVR)
   LCD stavový displej
   High-speed Ethernet Data Transmission
   USB připojovací port
   Ochrana proti rázům a špičkám
   Sériový komunikační port
   Software PowerPanel® pro správu napájení
Specifikace
Fáze - Single Phase
Tvar - Tower (věž)
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Vstup
Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 ± 10%
Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 167 ~ 295
Vstupní frekvence ( Hz ) 50 ± 5
                                      60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 5,2 A
Typ vstupního konektoru IEC C14
Délka napájecího kabelu 1.5 m
Výstup
Výkon 1200 VA
Výkon 720 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie 230 ± 10% Vac
Frekvence při napájení z baterie 50 ± 1% Hz
                                                   60 ± 1% Hz
Automatická regulace napětí (AVR) 1x zvýšení, 1x snížení
Ochrana proti přetížení - Jistič
Zásuvky - celkem 5
Typ zásuvky - 5 českých zásuvek (FR x 5)
Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
Zásuvka - pouze s přepěťovou ochranou - 1
Typická doba přechodu 4 ms
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 12 min
Provozní doba při plné zátěži - 4 min
Typická doba dobíjení - 8 Hodin
Spuštění na baterii - Ano
Uživatelsky vyměnitelný - Ne
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Baterie: 2x 12V/7Ah
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana 450 Jouly
EMI a RFI filtr - Ano
Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
LCD panel - Ano
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - USB kabel x1
Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1 GB
Software pro správu napájení - PowerPanel® Personal (doporučeno)
Fyzické vlastnosti
Konstrukce skříně - Plast
Barva - Černá
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) - 100 x 281 x 355 mm
Hmotnost - 9,62 kg
Provozní podmínky
Provozní teplota 0 ~ 40 °C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující)  0 ~ 90%
Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%