LANBERG 19" RACKOVÁ SKŘÍŇ PRO MONTÁŽ NA STĚNU 9U/600X450 S PERFOROVANÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ)
| PODĽA KATEGÓRIE: | Servery, storage a racky / Rackové skrine / 10" skrine a príslušenstvo | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA VÝROBCU: | Lanberg / Rackové skříně / Wall mount racks 19" / AKCE - Lanberg | ||
| Status | Novinka | ||
| Kód: | LAN00216 | ||
| Part No.: | WF01-6409-23S | ||
| EAN Kód: | 5901969441321 | ||
| Výrobca: |
Lanberg |
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 36 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 36 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| GPSR: | Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230 |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Typ skříně: Montáž na stěnu
Velikost: 19"
Výška ICT: 9 U
Typ sestavy: Samočinná montáž
Pracovní hloubka: 379.5 mm
Typy předních dveří: Perforace
Typ dveří: Jednolist
Maximální statické zatížení: 60 kg
Výše slotu pro fanoušky: 2
Počet svislých kolejnic: 4
Termostat: Ne
LCD panel: Ne
Barva: Šedá
Barva RAL: RAL7035
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP20
Tloušťka předních dveří: 1.5 mm
Tloušťka zadních dveří: 1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu: 1.2 mm
Tloušťka bočního panelu: 1 mm
Tloušťka montážních lišt: 1.5 mm
Tloušťka rámu: 1.2 mm
Tloušťka ostatních prvků: 1.2 mm
Hloubka: 450 mm
Šířka: 600 mm
Výška: 512.35 mm