LANBERG SWITCH DIN-FE4-AT-30W 1XIN 3X OUT 100MB POE EXTENDER FAST ETHERNET DIN RAIL AT 30W
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Switche
PODĽA VÝROBCU: Lanberg / Síťové prvky / Switche
Status Novinka
Kód: LAN01266
Part No.: DIN-FE4-AT-30W
EAN Kód: 5901969447286
Výrobca:
Lanberg , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
GPSR:  Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230
Počet portov (switche):  < 8
PoE 802.3af (switche):  PoE+
Rýchlosť prenosu (switche):  10/100
SFP (switche):  Ne
Správa (switche):  Nemanagovatelný
Výrobca (switche):  Lanberg
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Počet portů Ethernet
4
Počet portů POE
4
Specifikace portů
4x 100BASE-T PoE+
Maximální rychlost síťového spojení
100 Mb/s
Typ síťového propojení
Ethernet
Management
Nespravované stránky
Typ pláště
Kolejnice Din
Čipová sada
Realtek - RTL8305NB
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at
Typ napájení PoE
PoE+
Celkový rozpočet na PoE
28 W
Maximální výkon na port
25 W
Vyrovnávací paměť
0.8 Mbit
Tabulka adres MAC
2K
Chlazení
Pasivní
Spotřeba energie
1.6 W
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x (řízení toku)
Funkce
Automatické MDI / MDI-X, Automatické učení MAC, Řízení toku
Materiál
Plastové
Software
Ne
Délka
79 mm
Šířka
58 mm
Výška
24 mm
Hmotnost
0.59 kg
Teplota prostředí
-10 - 40 °C
Vlhkost prostředí
10 - 90 %