LANBERG SWITCH DIN-GE4-BT-90W 1XIN 3XOUT 1GB POE EXTENDER GIGABIT ETHERNET DIN RAIL BT 90W
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Switche
PODĽA VÝROBCU: Lanberg / Síťové prvky / Switche
Status Novinka
Kód: LAN01267
Part No.: DIN-GE4-BT-90W
EAN Kód: 5901969447293
Výrobca:
Lanberg , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
GPSR:  Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230
Počet portov (switche):  < 8
PoE 802.3af (switche):  PoE++
Rýchlosť prenosu (switche):  10/100/1000
SFP (switche):  Ne
Správa (switche):  Nemanagovatelný
Výrobca (switche):  Lanberg
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Počet portů Ethernet
4
Počet portů POE
4
Specifikace portů
4x 1000BASE-T
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet
Management
Nespravované stránky
Typ pláště
Kolejnice Din
Čipová sada
Airoha AN8855HN
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at, 802.3bt
Typ napájení PoE
PoE++
Celkový rozpočet na PoE
85 W
Maximální výkon na port
25 W
Vyrovnávací paměť
0.8 Mbit
Tabulka adres MAC
2K
Chlazení
Pasivní
Spotřeba energie
1.6 W
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x (řízení toku)
Funkce
Automatické MDI / MDI-X, Automatické učení MAC, Řízení toku
Materiál
Plastové
Software
Ne
Délka
79 mm
Šířka
58 mm
Výška
24 mm
Hmotnost
0.59 kg
Teplota prostředí
-10 - 40 °C
Vlhkost prostředí
10 - 90 %