LANBERG SWITCH DSM1-1005 5X 1GB/S UNMANAGED GIGABIT ETHERNET DESKTOP 12V (KOVOVÝ KRYT)
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Switche
PODĽA VÝROBCU: Lanberg / Síťové prvky / Switche
Status Novinka
Kód: LAN01264
Part No.: DSM1-1005
EAN Kód: 5901969447750
Výrobca:
Lanberg , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
GPSR:  Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230
Počet portov (switche):  < 8
PoE 802.3af (switche):  Ne
Rýchlosť prenosu (switche):  10/100/1000
SFP (switche):  Ne
Správa (switche):  Nemanagovatelný
Výrobca (switche):  Lanberg
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Počet portů Ethernet
5
Specifikace portů
5x 1000BASE-T
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet
Management
Nespravované stránky
Typ pláště
Stolní počítač
Podpora PoE
Ne
Vyrovnávací paměť
7 Mbit
Bandwith
10 Gbps
Tabulka adres MAC
2K
Chlazení
Pasivní
Požadavky na napájení
100 ~ 240 V AC 0,3A, 12V DC 1A
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
IEEE 802.3ab 1000Base-T
Funkce
Automatické MDI / MDI-X, Automatické učení MAC, Řízení toku
Materiál
Ocel
Software
Ne
Délka
100 mm
Šířka
65 mm
Výška
24 mm
Hmotnost
0.14 kg
Teplota prostředí
0 - 50 °C
Vlhkost prostředí
10 - 90 %