LANBERG SWITCH ILGE-8P-2S-120 LEHKÝ PRŮMYSLOVÝ POE 4XBT 4XAT 2XSFP DIN GIGABITOVÝ ETHERNET
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Switche
PODĽA VÝROBCU: Lanberg / Síťové prvky / Switche
Status Novinka
Kód: LAN01268
Part No.: ILGE-8P-2S-120
EAN Kód: 5901969447385
Výrobca:
Lanberg , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
GPSR:  Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230
Počet portov (switche):  8-10
PoE 802.3af (switche):  PoE++
Rýchlosť prenosu (switche):  10/100/1000
SFP (switche):  Ne
Správa (switche):  Nemanagovatelný
Výrobca (switche):  Lanberg
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Počet portů Ethernet
8
Počet optických portů
2
Počet portů POE
8
Specifikace portů
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet, Vlákna
Management
Nespravované stránky
Specializované stránky
Průmyslové, Rack
Typ pláště
Kolejnice Din
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at, 802.3bt
Typ napájení PoE
PoE, PoE+, PoE++
Celkový rozpočet na PoE
120 W
Bandwith
20 Gbps
Tabulka adres MAC
4K
Chlazení
Pasivní, Ventilační otvory
Požadavky na napájení
48 ~ 56 V DC
Přepěťová ochrana
6 kV
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
Funkce
Materiál
Kov
Software
Ne
Délka
152 mm
Šířka
124 mm
Výška
44 mm
Hmotnost
0.53 kg
Teplota prostředí
-25 - 65 °C
Vlhkost prostředí
10 - 90 %